FRESH SOUTĚŽE

FRESH DEZERT A KÁVIČKA – PO-PÁ PŘED OSMOU RÁNO

Od pondělí do pátku před osmou ráno rozdáváme sladkou výhru v podobě dezertu a kafíčka pro dva od jednoho z našich partnerů:

CØKAFE – kavárny s výběrovou kávou, vlastní pekárnou a cukrárnou. 4x v Ostravě – na Nádražní, v DOV, v Porubě na Hlavní třídě a v Organice. A taky pod Lysou horou v Ostravici.

LA PETITE CONVERSATION – belgické café & resto v centru Ostravy na Tyršově ulici. V Lapeco, jak se zkráceně podniku říká, si vychutnáte skvělou snídani, oběd i večeři, stejně tak jako třeba sklenku belgického piva či šálek lokální kávy.

SIESTA PIZZERIA CAFFE ČELADNÁ – pravá italská pizza, kvalitní káva, výběr vín. Prostě dobroty v krásném interiéru s italským designem.

POLO CAFFÉ na Masarykově náměstí. Coffee friendly bar, s příjemným posezením, vrchním patrem s chill zonou, a skvělým výběrem jídla, kde si každý najde to své. V nabídce najdete i výbornou kávu, bio limonády, dýmky a zákusky.

CAFÉ AU PÈRE TRANQUILLE – Stylová francouzská kavárna, kterou najdete v centru Ostravy na Musorgského ulici. Je také známá jako „palačinkárna“. Snídaně, obědy a večeře s atmosférou Montmartru.

FRESH MENU – OD PONDĚLÍ DO PÁTKU V 10.10

Od pondělí do pátku v 10.10 hrajeme o oběd pro dva v jedné z těchto pěti parádních restaurací:

KANTEEN – nová moderní kantýna v Organice u Nové Karoliny. Skvělá kuchyně, široký výběr snídaní a obědových jídel za atraktivní ceny..

ONDRÁŠ – Secesní Restaurace Ondráš ve Sviadnově, zaměřena na mezinárodní kuchyni s denní nabídkou tradičních českých i zahraničních hotových jídel a specialit.

PALOUK – Restaurace Palouk nedaleko Komenských sadů, to je tvoje jistota v městské džungli. Přijď si vyhodit z kopýtka do moderní restaurace nabízející kvalitní gastronomii, bohaté pivní zážitky a stylový interiér.

RADEGAASTŮV ŠENK – Nošovice. Ve špičkově vybavené kuchyni vaří beskydské speciality s důrazem na čerstvé suroviny dle sezónní nabídky od výběrových regionálních dodavatelů.

SBEERKA – Poruba, Hlavní třída. Pestrá sbeerka piv, vymazlená kuchyně, vlastní food truck – to je Sbeerka – porubská restaurace chmelená neotřelým interiérem a kořeněná jedinečnou atmosférou. Přijďte, protože kdo si sbeerá, nezlobí!

FRESH SPORT – OD PONDĚLÍ DO PÁTKU PO 13

Od pondělí do pátku po 13.00 hrajeme o volný vstup na bowling, badminton, do fitka, na drift nebo závodní dráhu.

BOWLING PARK – Hrabůvka. Poctivá gastronomie, chutné pivo, billiard a 6 bowlingových drah až pro 8 lidí – tato snová kombinace na vás čeká v Bowling Parku v Hrabůvce. Těšit se můžete na Strike pro vaše chuťové pohárky!

SQUASH CENTRUM MAR. HORY – 3 profi squashové kurty, profi stolní tenis a dětská akademie, více na squashsport.cz

LIBROS – společnost, která je na trhu více než 30 let. Mimo jiné už více než 10 let provozuje v Ostravě Centrum bezpečné jízdy a taky Zážitky Libros, kde si můžeš užít adrenalin v terénu za volantem Tatry, Hummeru H1 nebo v Plastic drift káře. Zážitky najdeš na www.zazitkylibros.cz

MOTOPARK – Autorizovaný prodejce a servis značek Yamaha a Honda. Obrovský showroom a prodejna vybavená motorkami a příslušenstvím pro motorkáře. 700 m závodní dráha s půjčovnou motokár nebo na projížďku s vlastní motorkou.

FRESH PARTY – OD PONDĚLÍ DO PÁTKU PO 16

V pondělky, úterky, čtvrtky a v pátky v 17.17 hrajeme o vstup nebo konzumačku v jednom z těchto klubů:

ÁČKO – LUXURY MUSIC CLUB. Tenhle klub oslavil dva roky. Najdete ho na Dubině a budete příjemně překvapeni. Dvě stage, skvělá světla, vychytaný zvuk. A taky DJs, co rozumí svému řemeslu.

DESPERADO TEQUILA BAR – legenda Stodolní. Dva kluby v jednom. Desperado, kde tequila teče proudem a Modrá nudle s DJs, vybírajícími ty pravé pecky. A uprostřed zahrádka pro všechny, co potřebují na chvíli zpomalit.

FABRIC – přední český klub, který hostil jak velká česká a tak i zahraniční jména taneční scény a potvrzoval svou jedinečnost i úspěšnými rezidentními nocemi jako 3G, Evolution, Crystal či legendární drum’n’bassovou klubovkou SSD aka Slim Slam Drum.

ALEXANDRIA LOĎ – zábavní centrum – dance&night club v Ostravě-Výškovicích.

ESCOBAR – klub na Stodolní s luxusníma kočičkama za barem a tady DJs. Pokud máte rádi kvalitní taneční muziku, je tohle jasná volba na party.

VÝHRY
U většiny partnerů je výhra k vyzvednutí přímo na místě po identifikaci.
KANTEEN a MOTOPARK – poukazy k vyzvednutí na rádiu v pracovní dny mezi 9-16.30 (OC FORUM NOVÁ KAROLINA, 1. patro pod eskalátory z multikina).
Výhru je nutné vyčerpat do 1 měsíce. Výhry jsou k čerpání najednou, nelze požadovat doplacení nevyčerpané části.

© 2024 Fresh radio Ostrava | Design: filipzaruba.com | Coding: Ostrý web