FRESH SOUTĚŽE

FRESH DEZERT A KAFÍČKO – PO-PÁ PŘED OSMOU RÁNO

Od pondělí do pátku před osmou ráno rozdáváme sladkou výhru v podobě dezertu a kafíčka pro dva od jednoho z pěti partnerů:


LA PETITE CONVERSATION – belgické café & resto v centru Ostravy na Tyršově ulici. V Lapeco, jak se zkráceně podniku říká, si vychutnáte skvělou snídani, oběd i večeři, stejně tak jako třeba sklenku belgického piva či šálek lokální kávy.


LAURA COFFEE, rodinná pražírna z Ostravy, vás srdečně zve do kafeBistra v Makru, kam se dostanete i bez Makro karty a vždy zaparkujete. Kromě výběrové kávy si můžete pochutnat na snídani, obědu i domácích dezertech.


BISTRO OLLIES ve Vítkovicích na Výstavní ulici. Přijďte na nejlepší vejce Benedikt, domácí lívance, oběd z lokálních surovin nebo ochutnejte každý týden nové polední menu! Najíst se u nás můžete až do pozdního odpoledne.


POLO CAFFÉ na Masarykově náměstí. Coffee friendly bar, s příjemným posezením, vrchním patrem s chill zonou, a skvělým výběrem jídla, kde si každý najde to své. V nabídce najdete i výbornou kávu, bio limonády, dýmky a zákusky.


ZÁMEK RYCHVALD – to je klid a soukromí. Jedinečné místo pro důležité obchodní jednání nebo romantickou schůzku. Místo, kde ochutnáte zdravé snídaně a prémiová italská vína.

FRESH MENU – OD PONDĚLÍ DO PÁTKU V 10.10

Od pondělí do pátku v 10.10 hrajeme o oběd pro dva v jedné z těchto pěti parádních restaurací:

ČESKÉ BISTRO – OC Nová Karolina a Avion – nejoblíbenější česká jídla připravovaná s láskou a z pečlivě vybraných surovin. Standardně v nabídce 2 polévky a 15 druhů jídel od klasických vepřových výpečků, hovězí svíčkové, guláše, španělského ptáčka, až po ostřílené klasiky, jako smažený sýr nebo smažený řízek.

ONDRÁŠ – Secesní Restaurace Ondráš ve Sviadnově, zaměřena na mezinárodní kuchyni s denní nabídkou tradičních českých i zahraničních hotových jídel a specialit.

PALOUK – Restaurace Palouk nedaleko Komenských sadů, to je tvoje jistota v městské džungli. Přijď si vyhodit z kopýtka do moderní restaurace nabízející kvalitní gastronomii, bohaté pivní zážitky a stylový interiér.

RADEGAASTŮV ŠENK – Nošovice. Ve špičkově vybavené kuchyni vaří beskydské speciality s důrazem na čerstvé suroviny dle sezónní nabídky od výběrových regionálních dodavatelů.

SBEERKA – Poruba, Hlavní třída. Pestrá sbeerka piv, vymazlená kuchyně, vlastní food truck – to je Sbeerka – porubská restaurace chmelená neotřelým interiérem a kořeněná jedinečnou atmosférou. Přijďte, protože kdo si sbeerá, nezlobí!

FRESH SPORT – OD PONDĚLÍ DO PÁTKU V 14.14

Od pondělí do pátku v 14.14 hrajeme o volný vstup na bowling, do fitka, na drift nebo závodní dráhu.

BOWLING PARK – Hrabůvka. Poctivá gastronomie, chutné pivo, billiard a 6 bowlingových drah až pro 8 lidí – tato snová kombinace na vás čeká v Bowling Parku v Hrabůvce. Těšit se můžete na Strike pro vaše chuťové pohárky!

CLEVER FIT KAROLINA – prostředí, které kombinuje fitness s moderními technologiemi a wellness pod jednou střechou, kde nejmodernější posilovací stroje dokáží váš trénink posunout na maximum a kde vás i dřina bude bavit. A odměna? Odpočinek v luxusní sauně, odpočinek na masážním lehátku či v soláriu.

LIBROS – společnost, která je na trhu více než 30 let. Mimo jiné už více než 10 let provozuje v Ostravě Centrum bezpečné jízdy a taky Zážitky Libros, kde si můžeš užít adrenalin v terénu za volantem Tatry, Hummeru H1 nebo v Plastic drift káře. Zážitky najdeš na www.zazitkylibros.cz

MOTOPARK – Autorizovaný prodejce a servis značek Yamaha a Honda. Obrovský showroom a prodejna vybavená motorkami a příslušenstvím pro motorkáře. 700 m závodní dráha s půjčovnou motokár nebo na projížďku s vlastní motorkou.

FRESH PARTY – PO, ÚT, ČT A PÁ V 17.17

V pondělky, úterky, čtvrtky a v pátky v 17.17 hrajeme o vstup nebo konzumačku v jednom z těchto klubů:

ÁČKO – LUXURY MUSIC CLUB. Tenhle klub oslavil dva roky. Najdete ho na Dubině a budete příjemně překvapeni. Dvě stage, skvělá světla, vychytaný zvuk. A taky DJs, co rozumí svému řemeslu.

DESPERADO TEQUILA BAR – legenda Stodolní. Dva kluby v jednom. Desperado, kde tequila teče proudem a Modrá nudle s DJs, vybírajícími ty pravé pecky. A uprostřed zahrádka pro všechny, co potřebují na chvíli zpomalit.

FABRIC – přední český klub, který hostil jak velká česká a tak i zahraniční jména taneční scény a potvrzoval svou jedinečnost i úspěšnými rezidentními nocemi jako 3G, Evolution, Crystal či legendární drum’n’bassovou klubovkou SSD aka Slim Slam Drum.

© 2023 Fresh radio Ostrava | Design: filipzaruba.com | Coding: Ostrý web