Rádio FRESH vysílá na 103.6 FM

Rádio Fresh vysílá, to je skvělá zpráva. Začali jsme 24.12.2022 ve 20 hodin. Jsme rádio metropolitní, pro Ostravu, s aktuálním playlistem elektronické hudby. Jsme rádi, že Vás můžeme pobavit, informovat Vás nebo jen tak být Vaším společníkem v práci, autě či doma 🙂

Co dál? V současné době probíhá zkušební vysílání, ve kterém ladíme softwarová i hardwarová zařízení, dovybavujeme naše studio, které sídlí v OC Forum Nová Karolina a připravujeme jednotlivé pořady našeho vysílání. Předpokládáme, že do konce ledna by vše mělo být hotovo.

A co pořady a moderátoři? Jako první odstartovaly pořady, odpolední Fresh Mix s Alešem Brůnou a dopolední Fresh Prince s Jirkou Javorským. V pondělí 9.1. startuje ranní vysílání s Marsy, Míšou a Ondrou, tedy Fresh Start, které pravidelně každý pátek vystřídá Páteční Fresh Startem s Luďkem a Vindy.

A co očekávané večerní speciály? Těšte se na ně během ledna, čekáme už jen na dovybavení DJského pultu a jdeme na to. Energia, One Zoo, Urban Extreme, Fresh Culture, Fatal Terror Factory, House Factory, Brick Room, EDM Mania, Friday Mix, Sunday Vibe, Radar a nesmrtelný sobotní pořad Fresh Dance Party. Více na našich stránkách v sekci pořady.

Těšíme se na Vaše ohlasy, feedback, recenze, pochvaly i kritiku. Pište nám na Facebook, Instagram nebo na email freshradio@freshradio.cz

© 2023 Fresh radio Ostrava | Design: filipzaruba.com | Coding: Ostrý web