Večerní speciály jedou bomby!

Dočkali jste se. Večerní speciály jsou tady. To nejlepší z jednotlivých oborů elektronické hudby nabízíme každý večer na rádiu Fresh. House, hip hop, drum’n’bass, liquid funk, urban music, EDM, techhouse a další styly. Startujeme vždy v 19 hodin!!! Ale pěkně popořádku…

V pondělí od 19ti na posluchače rádia Fresh čeká nálož kvalitních houseových rytmů, co dva týdny se budou střídat ONE ZOO v sestavě Priest & Hlavkus & LDJ & Ewa a ENERGIA s DJem Turdou.

V úterý večer (19-21) budete v dobré společnosti Urban Music, pořady URBAN XTREME (Lucky Boy & Necroz), resp. FRESH CULTURE (Marthy a Daniell). Hosté, pozvánky, tipy na dobrou muziku a trocha extrému ať hudebního nebo toho vonícího benzínem.

Středa (19-21) bude zlomená, těšte se na jeden z nejposlouchanějších pořadů o drum’n’bass, a jeho odnožích, v dějinách českého rozhlasového éteru. FATAL TERROR SHOW se čtveřicí DJ Elvis, C-Phone, Femfing a Madface.

Čtvrteční houseový večer je již jasně daný rozhlasovou historií. Do éteru se vrací HOUSE FACTORY s Martinem Grednerem (support DJ Priest), co 14 dní pravidelně střídaný pořadem BRICK ROOM se čtveřicí Martin Streed, Myxin, Limbow a D’Safo.

Pátek to je párty. Startujeme už od 17ti hodin s náloží EDM MANIE a s DJským triem Jakub Auditor, DJ Beros a Loki. Od 19ti ladíme do párty stylu s dobrým rozjížděcím housíkem FRIDAY MIX, který Vám živě mixují Mare Urbanec a Lumír Mořkovský.

Sobotní večer patří naprosté klasice. Legendární sobotní pořad, bez kterého by víkend nestál za nic. FRESH DANCE PARTY s Jirkou Javorským vládne všem 🙂

Ani v neděli nezahálíme. Nedělní večer nabízí hned dva pořady. Od 19ti je to pohodový „nedělní“ housík SUNDAY VIBE s DJem Srpem. Vzhledem k větší četnosti explicitních výrazů startuje až od 21 hodiny pořad RADAR, který Vám nabídne rap ze všech úhlů pohledu, v hlavní roli DJ Hlavkus a Tadeáš.

© 2023 Fresh radio Ostrava | Design: filipzaruba.com | Coding: Ostrý web